Delije Sever COD MW3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Delije Sever COD:MW3 [FasT-xP+FuLL-NeW]™ IP: 193.192.59.227:27052
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Konkurs za admina.

Ići dole 
+4
3Rr0R |^S.P.I^|
tyng ; Blekk
Wendigo
'Red.ALoo-bRe -.^
8 posters
AutorPoruka
'Red.ALoo-bRe -.^
Admin



Broj poruka : 16
Datum upisa : 31.03.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeNed Mar 31, 2013 4:00 am

Da biste konkurisali za admina na [SA] COD MW3 serveru potrebno je da ispunjavate sledece uslove:

Da ste stariji od 14 godina.
Da dovoljno poznajete amx komande.
Da ste zreli i ozbiljni kako biste shvatili koju funkciju imate dok ste admin.
Da imate najmanje 50h na serveru i 15 postova na forumu.
Ako trazite slot, da imate minimum 10sati.

Svi koji zele admina neka otvore novu temu i prijavu ispune ovako:

Ime:
Nick:
Grad,Drzava:
Godiste:
Poznavanje amx komandi:
Koliko dugo ste na skillareni:
Da li ste nekada bili admin i gde:
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot):
Zasto zelis admina ?
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru:
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru:
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server:
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server:
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog:

Nazad na vrh Ići dole
Wendigo




Broj poruka : 9
Datum upisa : 15.04.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimePon Apr 15, 2013 10:23 am

E red mozes slobodno proveriti na nick -.Wendig0.- koliko sam igrao na server i imam 20 godine ako mogu dobiti admin ili vip posledno sam bio rank 8 u /top15 listi mozes proveriti svaki dan igram na serveru i tako... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Wendigo




Broj poruka : 9
Datum upisa : 15.04.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeNed Apr 21, 2013 2:58 pm

MOGU DOBITI ODGOVOR????????????????? ADMINE SU TI UVEK OFFLINE KAD SU POTREBNI A JA SAM UVEK ONLINE NA SERVERU MOGU DA VODIM KONTROLU U SVAKO VREME!
Nazad na vrh Ići dole
Wendigo




Broj poruka : 9
Datum upisa : 15.04.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeNed Apr 21, 2013 9:31 pm

Epa ovako:
Ime: Ile
Nick: -.Wendig0.-
Grad,Drzava: Prilep, Makedonija
Godiste: 19
Poznavanje amx komandi: amx_kick; amx_ban; amx_addban; amx_unban; amx_slay; amx_slap ; amx_pause; amx_cvar; amx_map; amx_cfg; amx_rcon; amx_modules; amx_tsay; amx_csay; amx_votemap; amx_votekick; amx_voteban; amx_cancelvote; amx_kickmenu; amx_teammenu...i tako dalje, nemogu se setit druge.
Koliko dugo ste na skillareni: Dugo sam, vec godinama.
Da li ste nekada bili admin i gde: Bio sam admin na KDS Kabelnet makedonski server, ali ne dugo server su srushili.
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot): Zelim ADMIN na servera sa IP : 193.192.59.227:27052 COD:MW3 [Fast-XP + Full-New]
Zasto zelis admina ? - Zelim admin jer dolgo vreme igram na ovaj server i navece kad ostajem do kasno ima neki ljudi koriste buggove i chitove, a i preko dan to se desava, a ADMINE nigde nema....mislim da treba ja da budem admin pa da vodim kontrolu o serveru.
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru: Mogu izdvojiti puno vremena kao sto se vidi rank 3 sam u /top15 listi znaci ocigledno je da igram vise nego svih. Mogu da izdvojim vise nego 10-12 sati dnevno.
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru: E ovo neznam, valjda 1milion sati....mislim da mozes da proveres Smile.
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server: Trenutno ne, nakon 20 Maj moci cu Smile
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server: Mogu boostovati vise puta mesecno valjda 5-6 puta ili vise.
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog: Da, bio sam bannovan u pocetak kad sam poceo. Razlog je bio: Bugg Pukovnik + Bullet proof al tada nisam znao da je to bugg pa sam malo igrao i dobio ban Smile OD tad nikad vise.
Nazad na vrh Ići dole
tyng ; Blekk




Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.04.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimePet Apr 26, 2013 2:05 am

Ime: Rijad
Nick: tyng ; Blekk
Grad,Drzava: Bosna, Cazin
Godiste: 1997
Poznavanje amx komandi: Znam komande, bio sam admin na raznim serverima
Koliko dugo ste na skillareni: Dovoljno dugo, igram uvijek COD
Da li ste nekada bili admin i gde: Bio sam na raznim serverima, npr CS All Stars, i tao dalje
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot): Admina, na COD serveru
Zasto zelis admina ? Jer sam dobar igrac i iskusan, i kad god igram na srw nema admina a ima citera i onih koji koriste bugove
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru: Mogu po 5 h na dan
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru: Neznam, nisam gledao
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server: Po dogovoru
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server: 1 mjesecno Very Happy
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog: Nikad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
3Rr0R |^S.P.I^|




Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.04.2013
Godina : 26
Lokacija : Osijek

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeSub Apr 27, 2013 12:43 pm

Wendigo ::
Epa ovako:
Ime: Ile
Nick: -.Wendig0.-
Grad,Drzava: Prilep, Makedonija
Godiste: 19
Poznavanje amx komandi: amx_kick; amx_ban; amx_addban; amx_unban; amx_slay; amx_slap ; amx_pause; amx_cvar; amx_map; amx_cfg; amx_rcon; amx_modules; amx_tsay; amx_csay; amx_votemap; amx_votekick; amx_voteban; amx_cancelvote; amx_kickmenu; amx_teammenu...i tako dalje, nemogu se setit druge.
Koliko dugo ste na skillareni: Dugo sam, vec godinama.
Da li ste nekada bili admin i gde: Bio sam admin na KDS Kabelnet makedonski server, ali ne dugo server su srushili.
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot): Zelim ADMIN na servera sa IP : 193.192.59.227:27052 COD:MW3 [Fast-XP + Full-New]
Zasto zelis admina ? - Zelim admin jer dolgo vreme igram na ovaj server i navece kad ostajem do kasno ima neki ljudi koriste buggove i chitove, a i preko dan to se desava, a ADMINE nigde nema....mislim da treba ja da budem admin pa da vodim kontrolu o serveru.
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru: Mogu izdvojiti puno vremena kao sto se vidi rank 3 sam u /top15 listi znaci ocigledno je da igram vise nego svih. Mogu da izdvojim vise nego 10-12 sati dnevno.
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru: E ovo neznam, valjda 1milion sati....mislim da mozes da proveres Smile.
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server: Trenutno ne, nakon 20 Maj moci cu Smile
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server: Mogu boostovati vise puta mesecno valjda 5-6 puta ili vise.
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog: Da, bio sam bannovan u pocetak kad sam poceo. Razlog je bio: Bugg Pukovnik + Bullet proof al tada nisam znao da je to bugg pa sam malo igrao i dobio ban Smile OD tad nikad vise.

Cekaj odgovor reda
~Head admin 3Rr0R l^S.P.I^l
Nazad na vrh Ići dole
3Rr0R |^S.P.I^|




Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.04.2013
Godina : 26
Lokacija : Osijek

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeSub Apr 27, 2013 12:45 pm

tyng ; Blekk ::
Ime: Rijad
Nick: tyng ; Blekk
Grad,Drzava: Bosna, Cazin
Godiste: 1997
Poznavanje amx komandi: Znam komande, bio sam admin na raznim serverima
Koliko dugo ste na skillareni: Dovoljno dugo, igram uvijek COD
Da li ste nekada bili admin i gde: Bio sam na raznim serverima, npr CS All Stars, i tao dalje
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot): Admina, na COD serveru
Zasto zelis admina ? Jer sam dobar igrac i iskusan, i kad god igram na srw nema admina a ima citera i onih koji koriste bugove
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru: Mogu po 5 h na dan
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru: Neznam, nisam gledao
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server: Po dogovoru
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server: 1 mjesecno Very Happy
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog: Nikad Very Happy

Mislim da ces dobiti admina al ne full.
Cekaj odgovor reda!
~Head admin 3Rr0R l^S.P.I^l
Nazad na vrh Ići dole
[J.S.O]-Cp6uH 6pe !

[J.S.O]-Cp6uH 6pe !


Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.04.2013
Godina : 32

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeNed Maj 12, 2013 12:11 am

Ime:Александар Јовановић
Nick:[J.S.O]-Cp6uH 6pe
Grad,Drzava:Параћин, Србија
Godiste:1992
Poznavanje amx komandi:amx_kick; amx_ban; amx_addban; amx_unban; amx_slay; amx_slap ; amx_pause; amx_cvar; amx_map; amx_cfg; amx_modules; amx_tsay; amx_csay; amx_votemap; amx_votekick; amx_voteban; amx_cancelvote; amx_kickmenu; amx_teammenu и још неке мрзи ме да набрајам даље
Koliko dugo ste na skillareni:Почео сам прошле године
Da li ste nekada bili admin i gde:Нигде нисам био админ али су ми нудили
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot):Желим админа на СОD серверу
Zasto zelis admina ?Зато што више пута нема админа на серверу а има пуно багова
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru:Око 2-3 сата дневно(викендом 4)
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru:То не знам, али знам да играм од прошле године
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server:Могао бих по 100-200 динара месечно(неки пут више)
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server:3 пута
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog:био сам кикован зато што сам убивао таоце Smile

Напомена:ако може дај head админа
Nazad na vrh Ići dole
ZwEcArKa ^^

ZwEcArKa ^^


Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.05.2013
Godina : 34

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeSub Jun 01, 2013 2:17 pm

Ime: Aleksandar
Nick: ZwEcArKa ^^
Grad,Drzava: Novi Sad Srbija
Godiste: 1990
Poznavanje amx komandi: Odlicno
Koliko dugo ste na skillareni: Nzm ni sam kolko sam...
Da li ste nekada bili admin i gde: Bio sam na Ekipi Nesalomivoj admin 3 meseca medjutim trazio sam da mi skinu admina posto me smorilo...
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot): Na COD serveru zelim admina i da Naglasim Admina zelim Wink
Zasto zelis admina ? Da pratim ostale igrace kako igraju i ako neku ima Wh ili Aim da ga ostranim sa servera...
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru: 7-8h nekad i vise zavisi...
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru: oko 70h tako nesto
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server: Ako treba nije problem Wink
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server: 4-5 puta mesecno
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog: Nisam nikad bio ni Banovan ni Kikovan...
Nazad na vrh Ići dole
'Red.ALoo-bRe -.^
Admin



Broj poruka : 16
Datum upisa : 31.03.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeSub Jun 01, 2013 11:08 pm

ZwEcArKa ^^ ::
Ime: Aleksandar
Nick: ZwEcArKa ^^
Grad,Drzava: Novi Sad Srbija
Godiste: 1990
Poznavanje amx komandi: Odlicno
Koliko dugo ste na skillareni: Nzm ni sam kolko sam...
Da li ste nekada bili admin i gde: Bio sam na Ekipi Nesalomivoj admin 3 meseca medjutim trazio sam da mi skinu admina posto me smorilo...
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot): Na COD serveru zelim admina i da Naglasim Admina zelim Wink
Zasto zelis admina ? Da pratim ostale igrace kako igraju i ako neku ima Wh ili Aim da ga ostranim sa servera...
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru: 7-8h nekad i vise zavisi...
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru: oko 70h tako nesto
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server: Ako treba nije problem Wink
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server: 4-5 puta mesecno
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog: Nisam nikad bio ni Banovan ni Kikovan...
Dobio admina! Smile
Nazad na vrh Ići dole
SHon3 SaMo Za Nju




Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.05.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeNed Jun 02, 2013 5:27 am

Ime:Nebojsa
Nick:SHon3 SaMo Za Nju
Grad,Drzava:BG,Zemun
Godiste:!998
Poznavanje amx komandi:Snam amx_ban kick slay gag banip vote vote map i jos puno
Koliko dugo ste na skillareni:Neitrazim tu admina
Da li ste nekada bili admin i gde:DA Zajecar Cod mw3 SA Cocacola Mw3 i Trend host mw4
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot):Cod,admina
Zasto zelis admina ?Server je strava i obozavam ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru:Ja sam dnevno po 7-8 h
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru:Preko 30 H
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server:DA uplacujem u cetvrtak
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server:DA!!!!
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog:NE
Nazad na vrh Ići dole
SHon3 SaMo Za Nju




Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.05.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimePon Jun 03, 2013 6:53 am

Kucaj na gametraceru.rs Xen0nZ da vids i kucaj SHon3 SaMo Za Nju zajedno imam oko 60 H
Nazad na vrh Ići dole
SickThouch




Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.06.2013

Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitimeČet Jun 06, 2013 11:43 pm

Ime:Radivoj Gajic
Nick:SicK ToucHHH FAU???
Grad,Drzava:Ada,Srbija
Godiste:95 znaci 18+
Poznavanje amx komandi:Imam iskustva sa drugih velikih servera
Koliko dugo ste na skillareni:neznam tacno ali aktivan sam po ceo dan i vise puta sam boost
Da li ste nekada bili admin i gde:Wanted Public, Koliba, Drzao sam cak i svoj server
Na kojem serveru zelis admina (naglasite dali zelite admina ili slot):Na COD
Zasto zelis admina ? Pa da bi ucinio server boljim i da bude manje citera i da se postuju ostala pravila
Koliko vremena mozete izdvojiti za funkciju admina na serveru:5-6 sati dnevno
Koliko imate odigranih sati na nasem serveru: imam 10 Sati
Da li bi mogli izdvojiti odredenu sumu novca za server:Sve zavisi
Dali mozete i kolko puta mesecno bostovati nas server:5 puta mogu boost server mesecno
Da li ste koji put banovani/kickovani na nasem serveru i razlog:1 banovan graskom na 10 min aim al sam bio dokazo da nemam
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za admina. Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina.   Konkurs za admina. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za admina.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kritike i pohvale na rad admina!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Delije Sever COD MW3 :: Nasi Serveri :: [SA]Delije Sever COD:MW3 [FasT-xP+FuLL-NeW]™-
Skoči na: